• In English
 • Уряд прийняв рішення щодо підготовки та відзначення у 2018 році 100-річчя заснування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара. Актом передбачається утворення Організаційного комітету та розроблення і затвердження плану заходів з підготовки та відзначення зазначеної урочистості.

  Прийняття розпорядження дозволить на належному рівні відзначити досягнення Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, який динамічно й ефективно розвивається.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 03 жовтня 2018 р. № 738-р
  Київ
  Про підготовку та відзначення у 2018 році 100-річчя заснування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара

  1. Утворити Організаційний комітет з підготовки та відзначення у 2018 році 100-річчя заснування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара у складі згідно з додатком.

  Надати голові Організаційного комітету право затверджувати його персональний склад та вносити в разі потреби до нього зміни.

  2. Організаційному комітетові розробити і затвердити до 12 жовтня 2018 р. план заходів з підготовки та відзначення у 2018 році 100-річчя заснування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73