• In English
 • Уряд прийняв рішення щодо підготовки та проведення міжнародної конференції “Уроки гібридного десятиліття: що треба знати для руху вперед”.

  Розпорядженням передбачається утворення Організаційного комітету з підготовки та проведення конференції, призначивши його головою Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України.

  Також Оргкомітету доручено затвердити відповідний план заходів з підготовки та проведення конференції, а також врегулювати всі необхідні організаційно-фінансові питання, пов’язані з її проведенням.

  Міжнародна конференція буде проведена у Києві восени цього року: 7—8 листопада. Подія стане масштабним заходом, що пройде в Україні в рамках Платформи Україна — НАТО з вивчення досвіду протидії гібридній війні в Україні, реалізація якої передбачена Річною національною програмою під егідою Комісії Україна — НАТО на 2018 р.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 04 липня 2018 р. № 471-р
  Київ
  Про підготовку та проведення міжнародної конференції “Уроки гібридного десятиліття: що треба знати для руху вперед”

  1. У рамках діяльності Платформи Україна — НАТО з вивчення досвіду протидії гібридній війні в Україні забезпечити підготовку та проведення 7 і 8 листопада 2018 р. у м. Києві міжнародної конференції “Уроки гібридного десятиліття: що треба знати для руху вперед” (далі — конференція).

  2. Утворити Організаційний комітет з підготовки та проведення конференції у складі згідно з додатком.

  Надати голові Організаційного комітету право затверджувати його персональний склад та у разі потреби вносити до нього зміни.

  3. Організаційному комітетові у місячний строк затвердити план  заходів з підготовки та проведення конференції та кошторис відповідних витрат.

         Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 52