• In English
 • Уряд ухвалив рішення щодо перерозподілу деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству освіти і науки на 2019 рік.

  Кошти будуть спрямовані на фінансування Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти з метою належної оплати праці членів агентства і працівників його секретаріату.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 05 червня 2019 р. № 364-р
  Київ
  Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству освіти і науки на 2019 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити в межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству освіти і науки на 2019 рік  у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків споживання шляхом:

  1) зменшення їх обсягу за програмою 2201170 “Здійснення методичного та матеріально-технічного забезпечення діяльності навчальних закладів, забезпечення діяльності експертних рад з питань проведення експертизи дисертацій”  на 8300 тис. гривень (з них оплата праці —
  6800 тис. гривень);

  2) збільшення їх обсягу за програмою 2201020 “Забезпечення організації роботи Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти та освітнього омбудсмена” на 8300 тис. гривень (з них оплата праці — 6800 тис. гривень).

  2. Забезпечити:

  Міністерству освіти і науки — погодження перерозподілу видатків, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — внесення після зазначеного погодження відповідних змін до розпису державного бюджету.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73