• In English
 • Уряд перерозподілив деякі видатки державного бюджету, передбачені Міністерству охорони здоров’я на 2018 рік. Рішенням збільшено обсяг видатків розвитку на 5 млн 852 тис. грн. за бюджетною програмою «Спеціалізована та високоспеціалізована медична допомога, що надається загальнодержавними закладами охорони здоров’я».

  Це сприятиме підвищенню якості надання спеціалізованої медичної допомоги населенню. Зокрема, відділення постінсультної реабілітації, яке створено у державному закладі “Республіканська клінічна лікарня Міністерства охорони здоров’я України”, буде забезпечено обладнанням.  

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 28 листопада 2018 р. № 897-р
  Київ
  Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству охорони здоров’я на 2018 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству охорони здоров’я на 2018 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків шляхом:

  зменшення обсягу видатків споживання за програмою 2301170 “Діагностика і лікування захворювань із впровадженням експериментальних та нових медичних технологій у закладах охорони здоров’я науково-дослідних установ та вищих навчальних медичних закладах Міністерства охорони здоров’я України” на суму 5 852,2 тис. гривень (з них комунальні послуги — 5 852,2 тис. гривень);

  збільшення обсягу видатків розвитку за програмою 2301110 “Спеціалізована та високоспеціалізована медична допомога, що надається загальнодержавними закладами охорони здоров’я” на суму 5 852,2 тис. гривень.

  2. Забезпечити:

  Міністерству охорони здоров’я — погодження перерозподілу видатків, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — внесення після зазначеного погодження відповідних змін до розпису державного бюджету.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73