• In English
 • Уряд перерозподілив та розподілив деякі видатки державного бюджету, передбачені Міністерству охорони здоров’я на 2018 рік.

  Дане рішення сприятиме забезпеченню виплати заробітної плати працівникам комунальних закладів охорони здоров’я, лікуванню громадян України за кордоном, наданню медичної допомоги хворим на хронічну ниркову недостатність методом гемодіалізу та хворим на цукровий та нецукровий діабет.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 12 грудня 2018 р. № 1003-р
  Київ
  Про перерозподіл та розподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству охорони здоров’я на 2018 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству охорони здоров’я на 2018 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків споживання у сумі 450 000 тис. гривень шляхом:

  1) зменшення їх обсягу за бюджетною програмою 2308020 “Надання первинної медичної допомоги населенню”;

  2) збільшення їх обсягу за бюджетною програмою 2311410 “Медична субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам” на суму 323 135 тис. гривень;

  3) збільшення їх обсягу за бюджетною програмою 2301360 “Лікування громадян України за кордоном” на суму 126 865 тис. гривень.

  2. Відповідно до частини шостої статті 108 Бюджетного кодексу України затвердити розподіл обсягу медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, визначеного у підпункті 2 пункту 1 цього розпорядження, згідно з додатком.

  3. Забезпечити:

  Міністерству охорони здоров’я — погодження перерозподілу та розподілу видатків, передбачених пунктами 1 і 2 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — внесення після зазначеного погодження відповідних змін до розпису державного бюджету.

  4. Обласним та Київській міській державним адміністраціям:

  1) розподілити у тижневий строк обсяг видатків медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, передбачених додатком, насамперед на оплату праці з нарахуваннями, на лікування хворих на хронічну ниркову недостатність методом гемодіалізу та на лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет між обласним бюджетом, бюджетами міст обласного значення, районними бюджетами та бюджетами об’єднаних територіальних громад;

  2) вжити заходів для недопущення до кінця року утворення кредиторської заборгованості з виплати заробітної плати з нарахуваннями працівникам закладів охорони здоров’я.

         Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73