• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 01 червня 2023 р. № 482-р
  Київ
  Про перерозподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я, передбаченої Міністерству охорони здоров’я на 2023 рік

  1. Відповідно до частини шостої статті 108 Бюджетного кодексу України здійснити у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству охорони здоров’я на 2023 рік у загальному фонді державного бюджету за програмою 2311500 “Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я”, перерозподіл обсягу зазначеної субвенції згідно з додатком.

  2. Міністерству охорони здоров’я за результатами аналізу видатків на функціонування закладів, що фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я подати Кабінетові Міністрів України пропозиції щодо розподілу нерозподіленого залишку субвенції в сумі 23 793,8 тис. гривень.

  3. Міністерству фінансів забезпечити внесення відповідних змін до розпису державного бюджету.

  Прем’єр-міністр України                                Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 73