• In English
 • Уряд перерозподілив деякі видатки державного бюджету, передбачені Господарсько-фінансовому департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України на 2018 рік.

  Рішення прийняте з метою забезпечення належного фінансування початку частини робіт по II пусковому комплексу у поточному році з відновлення фасадів Будинку Уряду України та підпірної стіни по вул. Михайла Грушевського, 12/2, робіт по встановленню захисних конструкцій над проїздом з боку вулиці Садової до внутрішнього двору Будинку Уряду, який знаходиться в аварійному стані, облаштування малої зали засідань Кабінету Міністрів України Будинку Уряду.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 28 листопада 2018 р. № 911-р
  Київ
  Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Господарсько-фінансовому департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України на 2018 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Господарсько-фінансовому департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України на 2018 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків за бюджетною програмою 0411010 “Обслуговування та організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності Кабінету Міністрів України” у сумі 3012,4 тис. гривень шляхом зменшення обсягу видатків споживання та збільшення обсягу видатків розвитку.

  2. Міністерству фінансів внести відповідні зміни до розпису державного бюджету після погодження Господарсько-фінансовим департаментом Секретаріату Кабінету Міністрів України перерозподілу видатків державного бюджету, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 24