• In English
 • Уряд перерозподілив деякі видатки державного бюджету, передбачені Міністерству екології та природних ресурсів України на 2019 рік.

  Зокрема, збільшено бюджетні призначення за програмою «Прикладні наукові та науково-технічні розробки, виконання робіт за державними цільовими програмами і державним замовленням у сфері природоохоронної діяльності, фінансова підтримка підготовки наукових кадрів».

  Це забезпечить завершення капітального ремонту науково-дослідного судна «Владимир Паршин» з отриманням конвенційних документів Регістру судноплавства України. Таким чином буде можливість налагодити постійно діючий національний екологічний моніторинг морського довкілля.

  Крім того, планується виконати капітальний ремонт та утеплення гаражних боксів із заміною покрівлі науково-дослідної установи «Український науковий центр екології моря».


  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 05 червня 2019 р. № 397-р
  Київ
  Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству екології та природних ресурсів на 2019 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити в межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству екології та природних ресурсів на 2019 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків розвитку шляхом:

  зменшення їх обсягу за програмою 2401270 “Здійснення природоохоронних заходів” на 24 319,104  тис. гривень;

  збільшення їх обсягу за програмою 2401040 “Прикладні наукові та науково-технічні розробки, виконання робіт за державними цільовими програмами і державним замовленням у сфері природоохоронної діяльності, фінансова підтримка підготовки наукових кадрів” на 24 319,104 тис. гривень.

  2. Забезпечити:

  Міністерству екології та природних ресурсів — погодження перерозподілу видатків, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — внесення після зазначеного погодження відповідних змін до розпису державного бюджету.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75