• In English
 • Уряд перерозподілив деякі видатки державного бюджету, передбачені Міністерству інформаційної політики на 2019 рік. Рішення спрямоване на завершення проектних та ремонтно-реставраційних робіт у 2019 році в частині будівлі, що використовується ДП “Мультимедійна платформа іномовлення України”.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 10 липня 2019 р. № 498-р
  Київ
  Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству інформаційної політики на 2019 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити в межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству інформаційної політики на 2019 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків державного бюджету шляхом зменшення обсягу видатків споживання та встановлення обсягу видатків розвитку за програмою 3801020 “Виробництво та трансляція телерадіопрограм для державних потреб, збирання, обробка та розповсюдження офіційної інформаційної продукції, фінансова підтримка системи державного іномовлення України” в сумі 118 000 тис. гривень.

  2. Забезпечити:

  Міністерству інформаційної політики — погодження перерозподілу видатків, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — внесення після зазначеного погодження відповідних змін до розпису державного бюджету.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73