• In English
 • Уряд прийняв рішення про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку на 2018 рік.

  На підставі рішення Комісія отримає можливість придбати сучасні ІТ системи та обладнання, що зумовлено необхідністю використання спеціальної інформаційно-телекомунікаційної системи (СІТС), забезпечення доступу до національної системи конфіденційного зв’язку (НСКЗ), належного обміну інформацією обмеженого доступу з іншими державними установами.

  Крім того, передбачаються капітальні видатки на побудову в НКЦПФР сучасної системи пожежогасіння та заміни алюмінієвих віконних конструкцій. Це надасть змогу виконання заходів з пожежної безпеки, підвищити ефективність використання енергоресурсів та можливість економії бюджетних коштів.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 22 серпня 2018 р. № 590-р
  Київ
  Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку на 2018 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку на 2018 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків за програмою 6151010 “Керівництво та управління у сфері фондового ринку” у сумі 5 002 тис. гривень шляхом зменшення обсягу видатків споживання (з них оплата комунальних послуг та енергоносіїв — 1 041,7 тис. гривень) та збільшення відповідного обсягу видатків розвитку.

  2. Міністерству фінансів забезпечити внесення відповідних змін до розпису державного бюджету після погодження Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку перерозподілу видатків, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67