• In English
 • Уряд прийняв чергове рішення щодо поліпшення життєдіяльності вищих військових навчальних закладів і військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів Міністерства оборони України.

  Зокрема, перерозподілено деякі видатки державного бюджету, передбачені Міністерству оборони на 2018 рік.

  Це рішення Уряду дозволить забезпечити повну та своєчасну виплату грошового забезпечення військовослужбовцям у вищих навчальних закладах.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 24 жовтня 2018 р. № 768-р
  Київ
  Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству оборони на 2018 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити в межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству оборони на 2018 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків споживання шляхом:

  зменшення їх обсягу за програмою 2101020 “Забезпечення діяльності Збройних Сил України та підготовка військ” на 68 220 тис. гривень (у тому числі на оплату праці — 68 220 тис. гривень);

  збільшення їх обсягу за програмою 2101100 “Підготовка військових фахівців у вищих навчальних закладах, підвищення кваліфікації та перепідготовка військових фахівців і державних службовців, початкова військова підготовка та патріотичне виховання молоді” на 68 220 тис. гривень (у тому числі на оплату праці — 66 809 тис. гривень).

  2. Забезпечити:

  Міністерству оборони — погодження перерозподілу видатків державного бюджету, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — внесення відповідних змін до розпису державного бюджету після зазначеного погодження.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29