• In English
 • Уряд прийняв рішення щодо видатків державного бюджету, передбачених Міністерству з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб на 2019 рік.

  Розпорядженням Кабінету Міністрів передбачається перерозподіл видатків держбюджету, передбачених МТОТ за бюджетною програмою 1601600 “Пілотні заходи з реагування на проблеми для розвитку, викликані переміщенням осіб та поверненням комбатантів”, шляхом зменшення обсягу видатків споживання та збільшення обсягу видатків розвитку у сумі 10038,6 тис. гривень.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 06 березня 2019 р. № 128-р
  Київ
  Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб на 2019 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб на 2019 рік у спеціальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків у сумі 10038,6 тис. гривень шляхом зменшення обсягу видатків споживання та збільшення обсягу видатків розвитку за програмою 1601600 “Пілотні заходи з реагування на проблеми для розвитку, викликані переміщенням осіб та поверненням комбатантів”.

  2. Забезпечити:

  Міністерству з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб — погодження перерозподілу видатків, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — внесення після зазначеного погодження відповідних змін до розпису державного бюджету.

         Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 82