• In English
 • Уряд перерозподілив деякі видатки державного бюджету, передбачені  Міністерству внутрішніх справ на 2017 рік.

  Прийняття рішення забезпечить укладення договорів на закупівлю бланків паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм та їх персоналізацію за рахунок коштів загального фонду. Це своєю чергою своєчасно забезпечить населення зазначеними бланками паспорта.

  Ухвалення розпорядження зумовлене збільшенням кількості осіб, яким оформлено паспорт громадянина України вперше у 2017 році порівняно з минулими роками та зростанням такої тенденції. Адже на сьогодні кожен громадянин України, який досяг 14-річного віку, зобов’язаний  отримати паспорт. Таким чином, паспорт громадянина України вперше видається особам, які досягли 14-, 15-, 16-річного віку, оскільки до 1 листопада 2016 року  паспорт громадянина України видавався з 16-річного віку.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 20 грудня 2017 р. № 930-р
  Київ
  Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству внутрішніх справ на 2017 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити в межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству внутрішніх справ на 2017 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків шляхом:

  зменшення обсягу видатків розвитку за програмою 1004010 “Керівництво та управління у сфері міграції, громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб” на суму 14 573,1 тис. гривень;

  збільшення обсягу видатків споживання за програмою 1004020 “Забезпечення виконання завдань та функцій у сфері громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб” на суму 14 573,1 тис. гривень.

  2. Забезпечити:

  Міністерству внутрішніх справ — погодження перерозподілу видатків, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — внесення після зазначеного погодження відповідних змін до розпису державного бюджету.

          Прем’єр-міністр України                                                                       В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29