• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 22 листопада 2022 р. № 1304
  Київ
  Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству у справах ветеранів на 2022 рік, і внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо надання соціальної та психологічної допомоги центрами соціально-психологічної реабілітації населення

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити в межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству у справах ветеранів на 2022 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків за програмою 1501040 “Заходи із психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації, забезпечення санаторно-курортним лікуванням постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, та членів їх сімей (при здійсненні заходів із психологічної реабілітації), членів сімей загиблих (померлих) таких осіб, виготовлення для них бланків посвідчень та нагрудних знаків” шляхом зменшення обсягу видатків споживання на суму 4 972 тис. гривень та збільшення на зазначену суму обсягу видатків розвитку.

  2. Внести до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо надання соціальної та психологічної допомоги центрами соціально-психологічної реабілітації населення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України
  від 31 березня 2015 р. № 149 (Офіційний вісник України, 2015 р., № 28, ст. 791; 2017 р., № 43, ст. 1347; 2018 р., № 30, ст. 1063; 2021 р., № 23, ст. 1073), такі зміни:

  1) у пункті 1 слова “функціонування центрів” замінити словами “функціонування та розвитку центрів”;

  2) в абзаці першому пункту 3 слова “функціонування центрів” і “оплата послуг” замінити відповідно словами “функціонування та розвитку центрів” і “оплата робіт та послуг”.

  3. Міністерству фінансів забезпечити внесення відповідних змін до розпису державного бюджету.

            Прем’єр-міністр України                               Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 73