• In English
 •  

  Уряд здійснив перерозподіл деяких видатків загального фонду державного бюджету, передбачених Міністерству молоді та спорту на 2019 рік.

  Зокрема, здійснено перерозподіл видатків за програмою 3401220 “Розвиток фізичної культури, спорту вищих досягнень та резервного спорту” в сумі 16 386,6 тис. гривень шляхом зменшення обсягу видатків споживання та збільшення на зазначену суму обсягу видатків розвитку.

  Це дозволить забезпечити належну підготовку спортсменів національних збірних команд з олімпійських та неолімпійських видів спорту до участі у міжнародних змаганнях і поліпшити матеріально-технічний стан баз олімпійської підготовки.


  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 19 червня 2019 р. № 433-р
  Київ
  Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству молоді та спорту на 2019 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству молоді та спорту на 2019 рік у загальному
  фонді державного бюджету, перерозподіл видатків за програмою
  3401220 "Розвиток фізичної культури, спорту вищих досягнень та резервного спорту" в сумі 16 386,6 тис. гривень шляхом зменшення обсягу видатків споживання та збільшення на зазначену суму обсягу видатків розвитку.

  2. Забезпечити:

  Міністерству молоді та спорту — погодження перерозподілу видатків державного бюджету, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — внесення після зазначеного погодження відповідних змін до розпису державного бюджету.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73