• In English
 • Урядом перерозподілено деякі видатки державного бюджету, передбачені Міністерству соціальної політики на 2019 рік, і внесено зміни до пункту 3 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для організації оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, в дитячих центрах “Артек” і “Молода гвардія”.

  Рішення спрямоване на забезпечення якісного та безпечного процесу оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, в дитячому центрі “Молода гвардія” в частині проведення заходів пожежної безпеки.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 12 червня 2019 р. № 504
  Київ
  Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству соціальної політики на 2019 рік, і внесення зміни до пункту 3 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для організації оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, в дитячих центрах “Артек” і “Молода гвардія”

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити в межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству соціальної політики на 2019 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків державного бюджету шляхом:

  зменшення обсягу видатків споживання за програмою 2501130 “Заходи із соціального захисту дітей, сімей, жінок та інших найбільш вразливих категорій населення” на суму 6129,2 тис. гривень;

  збільшення обсягу видатків споживання на суму 251,68 тис. гривень та встановлення обсягу видатків розвитку на суму 5 877,52 тис. гривень за бюджетною програмою 2501450 “Оздоровлення і відпочинок дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, в дитячих оздоровчих таборах МДЦ “Артек” і ДЦ “Молода гвардія”.

   2. Пункт 3 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для організації оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, в дитячих центрах “Артек” і “Молода гвардія”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2011 р. № 227 (Офіційний вісник України, 2011 р., № 18, ст. 764; 2012 р., № 5, ст. 170; 2015 р., № 82, ст. 2718; 2017 р., № 13, ст. 366; 2018 р., № 31, ст. 1089), — із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 22 травня 2019 р., доповнити абзацом такого змісту:

  “заходи пожежної безпеки у 2019 році (виготовлення проектно-кошторисної документації; проведення капітального ремонту та монтажу  систем протипожежного захисту — пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей; монтаж системи блискавкозахисту будівель і споруд та системи водопостачання для цілей зовнішнього пожежогасіння; придбання засобів пожежогасіння та засобів індивідуального захисту).”.

  3. Забезпечити:

  Міністерству соціальної політики — погодження перерозподілу видатків державного бюджету, передбаченого пунктом 1 цієї постанови, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — внесення після зазначеного погодження відповідних змін до розпису державного бюджету.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73