• In English
 • Уряд  перерозподілив деякі видатки державного бюджету, передбачені Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства на 2018 рік.

  Актом визначено зменшення обсягу видатків споживання та встановлення обсягу видатків розвитку в сумі 228,0 тис. гривень в межах загального обсягу бюджетних призначень за програмою “Керівництво та управління у сфері регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства”.

  Завдяки ухваленому рішенню буде оновлено сканери для належного функціонування системи електронного документообігу та встановлено протипожежні двері у серверній кімнаті, що дасть змогу дотримання протипожежного режиму в приміщенні Мінрегіону.

  Реалізація розпорядження не потребуватиме додаткових витрат із державного бюджету.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 03 жовтня 2018 р. № 705-р
  Київ
  Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства на 2018 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити в межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства на 2018 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків в сумі 228 тис. гривень за програмою 2751010 “Керівництво та управління у сфері регіонального розвитку,  будівництва та житлово-комунального господарства” шляхом зменшення обсягу видатків споживання та встановлення обсягу видатків розвитку.

  2. Забезпечити:

  Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства — погодження перерозподілу видатків, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — внесення після зазначеного погодження відповідних змін до розпису державного бюджету.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21