• In English
 • Уряд прийняв рішення щодо перерозподілу деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на 2018 рік.

  Розпорядженням передбачено додатково спрямувати 100 млн. гривень на реалізацію заходів Державної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010 – 2020 роки.

  Зазначене дозволить суттєво збільшити кількість ОСББ, що зможуть одержати відшкодування державою частки «теплих» кредитів, залучених ними для здійснення енергоефективних заходів, та зменшити вартість рахунків на оплату житлово-комунальних послуг.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 19 жовтня 2018 р. № 777-р
  Київ
  Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства на 2018 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити в межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства на 2018 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків розвитку державного бюджету шляхом:

  зменшення їх обсягу за програмою 2751290 “Функціонування Фонду енергоефективності” на суму 100 000 тис. гривень;

  збільшення їх обсягу за програмою 2754060 “Реалізація Державної цільової економічної програми енергоефективності” на суму 100 000 тис. гривень.

  2. Забезпечити:

  Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства — погодження перерозподілу видатків, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — внесення після зазначеного погодження відповідних змін до розпису державного бюджету.

         Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67