Кабінет Міністрів своїм рішенням перерозподілив деякі видатки державного бюджету, передбачені Мінрегіону.
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 28 листопада 2018 р. № 1064-р “Про передачу будівель у м. Києві до сфери управління Державної судової адміністрації” будівля адміністративно-лабораторного корпусу № 2 по вул. Максима Кривоноса, 2а, у м. Києві, у якій на даний час розміщуються Державна спеціалізована фінансова установа “Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву” та Іпотечний центр у м. Києві та Київській області Держмолодьжитла була передана до сфери управління Державної судової адміністрації для розміщення відповідно Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду та судових палат Вищого антикорупційного суду.
Прийняте Урядом рішення дозволить забезпечити проведення капітального ремонту приміщень, в яких буде розміщено Держмолодьжитло та Іпотечний центр у м. Києві та Київській області Держмолодьжитла та які на даний час в повній мірі не придатні для використання за призначенням. Це дозволить забезпечити безперебійну роботу фінансової установи, дотримання вимог Нацкомфінпослуг щодо роботи фінансових установ.
1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити в межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства на 2019 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків шляхом:
1) зменшення обсягу видатків споживання за програмою 2751470 “Здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов” на 2 000 тис. гривень;
2) встановлення обсягу видатків розвитку за програмою 2751370 “Фінансова підтримка Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву” на 2 000 тис. гривень.
2. Забезпечити:
Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства — погодження перерозподілу видатків, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;
Міністерству фінансів — внесення після зазначеного погодження відповідних змін до розпису державного бюджету.
Прем’єр-міністр України В. ГРОЙСМАН
Інд. 21