• In English
 • Уряд ухвалив рішення щодо перерозподілу деяких видатків загального фонду державного бюджету, передбачених Міністерству освіти і науки на 2018 рік.

  Реалізація акта забезпечить спрямування коштів для здійснення оплати праці педагогічних, наукових, науково-педагогічних працівників та інших фахівців, залучених до організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного фахового вступного випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальностями окремих галузей знань.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 20 червня 2018 р. № 425-р
  Київ
  Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству освіти і науки на 2018 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити в межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству освіти і науки на 2018 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків споживання шляхом:

  зменшення їх обсягу за програмою 2201020 “Забезпечення організації роботи Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти” на 3172 тис. гривень (з них оплата праці — 2600 тис. гривень);

  збільшення їх обсягу за програмою 2201470 “Здійснення зовнішнього оцінювання та моніторинг якості освіти Українським центром оцінювання якості освіти та його регіональними підрозділами” на 3172 тис. гривень (з них оплата праці — 2600 тис. гривень).

  2. Забезпечити:

  Міністерству освіти і науки — погодження перерозподілу видатків, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — внесення після зазначеного погодження відповідних змін до розпису державного бюджету.

        Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73