• In English
 • Уряд здійснив перерозподіл деяких видатків загального фонду державного бюджету, передбачених Міністерству освіти і науки України на 2018 рік.

  Зокрема, збільшено обсяги видатків споживання на надання освіти у загальноосвітніх школах соціальної реабілітації, загальноосвітніх ліцеях-інтернатах, гімназіях-інтернатах з посиленою військово-фізичною підготовкою та інших загальноосвітніх навчальних закладах державної форми власності

  Це дозволить здійснити річне оцінювання та державну підсумкову атестацію на територіях країн проживання екстернів державною атестаційною комісією загальноосвітнього навчального закладу “Міжнародна українська школа”.

  Нагадаємо, що Указом Президента України від 4 липня 2005 р. № 1013 “Про невідкладні заходи щодо запровадження зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти” передбачено створення умов для реалізації громадянами України, які тимчасово або постійно проживають за кордоном, права на повну загальну середню освіту, зокрема шляхом використання технологій дистанційного навчання.

  Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 7 березня 2007 р. № 91 для громадян України, які проживають за кордоном, утворено загальноосвітній навчальний заклад “Міжнародна українська школа”.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 16 травня 2018 р. № 317-р
  Київ
  Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству освіти і науки на 2018 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити в межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству освіти і науки на 2018 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків споживання шляхом:

  зменшення їх обсягу за програмою 2201380 “Виконання зобов’язань України у сфері освіти та міжнародного науково-технічного співробітництва” на 2137 тис. гривень;

  збільшення їх обсягу за програмою 2201100 “Надання освіти у загальноосвітніх школах соціальної реабілітації, загальноосвітніх ліцеях-інтернатах, гімназіях-інтернатах з посиленою військово-фізичною підготовкою та інших загальноосвітніх навчальних закладах державної форми власності” на 2137 тис. гривень.

  2. Забезпечити:

  Міністерству освіти і науки — погодження перерозподілу видатків, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — внесення після зазначеного погодження відповідних змін до розпису державного бюджету.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73