• In English
 • Уряд перерозподілив деякі видатки загального фонду державного бюджету, передбачені Міністерству освіти і науки України на 2018 рік. Прийняття розпорядження забезпечить фінансування участі вихованців Малої академії наук України у Міжнародних конкурсах та науковій виставці.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 31 жовтня 2018 р. № 784-р
  Київ
  Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству освіти і науки на 2018 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити в межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству освіти і науки на 2018 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків споживання шляхом:

  зменшення їх обсягу за програмою 2201020 “Забезпечення організації роботи Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти” на 750 тис. гривень (з них оплата праці — 614,7 тис. гривень);

  збільшення їх обсягу за програмою 2201120 “Забезпечення діяльності Національного центру “Мала академія наук України”, надання позашкільної освіти державними позашкільними навчальними закладами, заходи з позашкільної роботи” на 750 тис. гривень.

  2. Забезпечити:

  Міністерству освіти і науки — погодження перерозподілу видатків, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — внесення після зазначеного погодження відповідних змін до розпису державного бюджету.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73