• In English
 • Уряд перерозподілив деякі видатки державного бюджету, передбачені Міністерству освіти і науки на 2018 рік. Кошти будуть спрямовані на закупівлю обладнання для ресурсних кімнат у закладах загальної середньої освіти, де діють інклюзивні та/або спеціальні класи, оснащення опорних закладів освіти засобами навчання та обладнання для кабінетів природничо-математичних предметів, а також на оплату праці педагогічних працівників.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 12 грудня 2018 р. № 964-р
  Київ
  Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству освіти і науки на 2018 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 та частини шостої статті 108 Бюджетного кодексу України здійснити у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству освіти і науки на 2018 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків державного бюджету (загальнодержавні витрати) згідно з додатком шляхом:

  1) зменшення обсягу видатків споживання за програмою 2211220 “Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами” на 123 694,1 тис. гривень;

  2) зменшення обсягу видатків споживання за програмою 2211230 “Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” на 228 497,5 тис. гривень;

  3) збільшення обсягу видатків за програмою 2211190 “Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам” на 352 191,6 тис. гривень (у тому числі видатки споживання — 228 497,5 тис. гривень, видатки розвитку — 123 694,1 тис. гривень).

  2. Обласним державним адміністраціям розподілити у тижневий строк між бюджетами міст обласного значення, районними бюджетами та бюджетами об’єднаних територіальних громад обсяг освітньої субвенції, що збільшується, таким чином:

  1) видатки споживання — на оплату праці з нарахуваннями педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти та недопущення прострочення кредиторської заборгованості із зазначених виплат у поточному році. У разі забезпечення у поточному році у повному обсязі видатків на оплату праці кошти можуть спрямовуватися на оснащення опорних закладів освіти засобами навчання та обладнанням для кабінетів природничо-математичних предметів;

  2) видатки розвитку — на придбання обладнання для оснащення ресурсних кімнат у закладах загальної середньої освіти, де діють інклюзивні та/або спеціальні класи, насамперед в опорних закладах освіти та в закладах освіти з найбільшою кількістю учнів з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних та/або спеціальних класах, відповідно до переліку, затвердженого Міністерством освіти і науки.

  3. Установити, що у разі необхідності закупівлі малоцінних необоротних матеріальних активів під час придбання обладнання для створення та оснащення ресурсних кімнат кошти, визначені розподілом освітньої субвенції як видатки розвитку, можуть спрямовуватися на видатки споживання.

  4. Обласним, Київській міській державним адміністраціям подавати щокварталу до 15 числа наступного місяця Міністерству освіти і науки інформацію про використання обсягу освітньої субвенції, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, у розрізі адміністративно-територіальних одиниць.

  5. Забезпечити:

  1) Міністерству освіти і науки — погодження перерозподілу видатків державного бюджету, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  2) Міністерству фінансів — внесення після зазначеного погодження відповідних змін до розпису державного бюджету.

         Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73