• In English
 • Уряд перерозподілив деякі видатки державного бюджету, передбачені Міністерству охорони здоров’я на 2018 рік. Прийняття рішення дозволить здійснити підготовку проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт адміністративних будівель Міністерства та забезпечити недопущення виникнення кредиторської заборгованості за спожиті комунальні послуги. Реалізація акта не потребує додаткових коштів з державного бюджету.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 06 червня 2018 р. № 378-р
  Київ
  Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству охорони здоров’я на 2018 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству охорони здоров’я на 2018 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків державного бюджету шляхом:

  зменшення обсягу видатків споживання за бюджетною програмою 2308010 “Керівництво та управління у сфері державних фінансових гарантій медичного обслуговування населення” на суму 17034,4 тис. гривень (з них на оплату праці 13962,6 тис. гривень);

  збільшення обсягу видатків споживання та розвитку за бюджетною програмою 2301010 “Керівництво та управління у сфері охорони здоров’я” на 9534,4 тис. гривень (з них на оплату комунальних послуг та енергоносіїв 1951 тис. гривень) та встановлення видатків розвитку на суму 7500 тис. гривень.

  2. Забезпечити:

  Міністерству охорони здоров’я — погодження перерозподілу видатків, передбачених пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — внесення після зазначеного погодження відповідних змін до розпису державного бюджету.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73