• In English
 • Уряд здійснив перерозподіл деяких видатків загального фонду державного бюджету, передбачених Міністерству молоді та спорту на 2018 рік.

  Рішення прийняте з метою забезпечення на належному рівні підготовки спортсменів національних збірних команд до участі у змаганнях міжнародного рівня. Кошти будуть спрямовані на придбання спортивного обладнання та інвентарю довгострокового використання, збільшення кількості аналізів допінг-проб у акредитованих лабораторіях, фінансову підтримку базам олімпійської підготовки.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 22 серпня 2018 р. № 568-р
  Київ
  Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству молоді та спорту на 2018 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити в межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству молоді та спорту на 2018 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків шляхом:

  зменшення обсягу видатків споживання за програмою 3401320 “Підготовка і участь національних збірних команд в Олімпійських, Юнацьких Олімпійських, Всесвітніх та Європейських іграх” на суму 34 500,5 тис. гривень;

  збільшення обсягу видатків за програмою 3401220 “Розвиток фізичної культури, спорту вищих досягнень та резервного спорту” на суму 34 500,5 тис. гривень, з них: видатки споживання — 5 100 тис. гривень, видатки розвитку — 29 400,5 тис. гривень.

  2. Забезпечити:

  Міністерству молоді та спорту — погодження перерозподілу видатків, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — внесення після зазначеного погодження відповідних змін до розпису державного бюджету.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73