• In English
 • Уряд перерозподілив бюджетні кошти, передбачені Міністерству культури на 2018 рік. Кошти заплановано використати на підтримку та розвиток української пісні, зокрема проведення пісенного конкурсу “Хіт-Конвеєр” та проект “Українська пісня”.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 11 липня 2018 р. № 477-р
  Київ
  Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству культури на 2018 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити в межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству культури на 2018 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків споживання шляхом:

  зменшення їх обсягу за програмою 1801190 “Забезпечення діяльності національних музеїв, національних і державних бібліотек та культурно-просвітницьких центрів” на 6300 тис. гривень;

  збільшення їх обсягу за програмою 1801100 “Фінансова підтримка національних творчих спілок у сфері культури і мистецтва та заходи Всеукраїнського товариства “Просвіта” на 6300 тис. гривень на розвиток української пісні.

  2. Забезпечити:

  Міністерству культури — погодження перерозподілу видатків, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — внесення після зазначеного погодження відповідних змін до розпису державного бюджету.

         Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73