• In English
 • Уряд прийняв рішення щодо перерозподілу бюджетних коштів, передбачених Міністерству культури на 2018 рік, що забезпечить здійснення необхідних заходів, пов’язаних з підготовкою і проведенням мистецького фестивалю “Українська Бесарабія”.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 20 червня 2018 р. № 426-р
  Київ
  Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству культури на 2018 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити в межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству культури на 2018 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків державного бюджету шляхом:

  зменшення обсягу видатків споживання за програмою 1801140 “Забезпечення функціонування Українського культурного фонду” на 7500 тис. гривень за напрямом використання бюджетних коштів для здійснення заходів з підготовки і проведення мистецького фестивалю “Українська Бесарабія”;

  збільшення обсягу видатків споживання за програмою 1801100 “Фінансова підтримка національних творчих спілок у сфері культури і мистецтва та заходи Всеукраїнського товариства “Просвіта” на 7500 тис. гривень для здійснення заходів з підготовки і проведення мистецького фестивалю “Українська Бесарабія”.

  2. Забезпечити:

  Міністерству культури — погодження перерозподілу видатків, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — внесення після зазначеного погодження відповідних змін до розпису державного бюджету.

         Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73