• In English
 • Урядом прийнято рішення щодо перерозподілу бюджетних коштів, передбачених Міністерству культури на 2018 рік, що сприятиме завершенню комплексу ремонтно-реставраційних робіт у Національному заповіднику “Софія Київська” та придбанню проекційного обладнання для Національного музею “Меморіал жертв Голодоморів”.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 10 травня 2018 р. № 314-р
  Київ
  Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству культури на 2018 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити в межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству культури на 2018 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків розвитку шляхом:

  зменшення їх обсягу за програмою 1801280 “Будівництво об’єктів загальнодержавного значення у сфері культури” на суму 28 600 тис. гривень;

  збільшення їх обсягу за програмою 1801170 “Загальнодержавні заходи у сферах культури та мистецтв, охорони культурної спадщини, вивезення, ввезення і повернення культурних цінностей, державної мовної політики, міжнаціональних відносин, релігії та захисту прав національних меншин” на суму 28 600 тис. гривень.

  2. Забезпечити:

  Міністерству культури — погодження перерозподілу видатків, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — внесення після зазначеного погодження відповідних змін до розпису державного бюджету.

         Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73