• In English
 • Урядом прийнято рішення щодо перерозподілу бюджетних коштів, передбачених Міністерству інформаційної політики на 2018 рік, що зокрема, сприятиме розвитку технічного комплексу та модернізації державного підприємства “Мультимедійна платформа іномовлення України”.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 05 грудня 2018 р. № 930-р
  Київ
  Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству інформаційної політики на 2018 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству інформаційної політики на 2018 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків державного бюджету шляхом:

  зменшення обсягу видатків споживання та встановлення видатків розвитку за програмою 3801010 “Керівництво та управління у сфері інформаційної політики” у сумі 80 тис. гривень;

  зменшення обсягу видатків споживання та збільшення обсягу видатків розвитку за програмою 3801020 “Виробництво та трансляція телерадіопрограм для державних потреб, збирання, обробка та розповсюдження офіційної інформаційної продукції, фінансова підтримка системи державного іномовлення України” у сумі 30742 тис. гривень.

  2. Забезпечити:

  Міністерству інформаційної політики — погодження перерозподілу видатків, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — внесення після зазначеного погодження відповідних змін до розпису державного бюджету.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73