• In English
 • Кабінет Міністрів України ухвалив рішення щодо перерозподілу деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству енергетики та вугільної промисловості на 2019 рік.

  Прийняте Урядом рішення дає можливість створити правові підстави для спрямування бюджетних коштів на облаштування доступу до приміщень Міністерства енергетики та вугільної промисловості особам з інвалідністю, реалізацію заходів з модернізації будівлі Міністерства шляхом впровадження енергозберігаючих технологій та оновлення серверного обладнання і програмного забезпечення.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 26 червня 2019 р. № 472-р
  Київ
  Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству енергетики та вугільної промисловості на 2019 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити в межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству енергетики та вугільної промисловості на 2019 рік у спеціальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків за програмою 1101010 “Загальне керівництво та управління у сфері паливно-енергетичного комплексу та вугільної промисловості” у сумі 530 тис. гривень шляхом зменшення обсягу видатків споживання та встановлення на зазначену суму обсягу видатків розвитку.

  2. Забезпечити:

  Міністерству енергетики та вугільної промисловості ― погодження перерозподілу видатків державного бюджету, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів ― внесення після зазначеного погодження відповідних змін до розпису державного бюджету.

         Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 37