• In English
 • Уряд перерозподілив деякі видатки державного бюджету, передбачені Міністерству економічного розвитку і торгівлі на 2018 рік.

  Рішення прийняте для забезпечення сплати фінансового внеску України до загального бюджету Європейського Союзу за участь України в програмі ЄС “Конкурентоспроможність підприємств малого та середнього бізнесу (COSME)”.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 07 листопада 2018 р. № 818-р
  Київ
  Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству економічного розвитку і торгівлі на 2018 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству економічного розвитку і торгівлі на 2018 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків споживання у сумі 8 800 тис. гривень шляхом:

  зменшення їх обсягу за програмою 1201510 “Функціонування торгових представництв за кордоном”;

  збільшення їх обсягу за програмою 1201020 “Внески України до бюджету СОТ, за участь України в програмі ЄС “Конкурентоспроможність підприємств малого та середнього бізнесу (COSME)”, до Єдиного бюджету органів СНД”.

  2. Забезпечити:

  Міністерству економічного розвитку і торгівлі — погодження перерозподілу видатків, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — внесення після зазначеного погодження відповідних змін до розпису державного бюджету.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 27