• In English
 • Уряд перерозподілив деякі видатки державного бюджету у сумі 1 млн. 500 тис. грн., передбачені Міністерству економічного розвитку і торгівлі на 2018 рік.

  Рішення прийняте для фінансування капітального ремонту покрівлі адміністративної будівлі Міністерства в Києві по вул. Антоновича (Горького), 174.

  Перерозподіл здійснюватиметься в межах загального обсягу бюджетних призначень на 2018 рік за програмою «Керівництво та управління у сфері економічного розвитку і торгівлі» шляхом збільшення видатків розвитку за рахунок зменшення видатків споживання.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 06 червня 2018 р. № 380-р
  Київ
  Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству економічного розвитку і торгівлі на 2018 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству економічного розвитку і торгівлі на 2018 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків за програмою 1201010 “Керівництво та управління у сфері економічного розвитку і торгівлі” у сумі 1 500 тис. гривень шляхом зменшення обсягу видатків споживання (з них оплата комунальних послуг та енергоносіїв — 1 500 тис. гривень) та збільшення відповідного обсягу видатків розвитку.

  2. Забезпечити:

  Міністерству економічного розвитку і торгівлі — погодження перерозподілу видатків, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — внесення після зазначеного погодження відповідних змін до розпису державного бюджету.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67