• In English
 • Уряд перерозподілив деякі видатки державного бюджету, передбачені Міністерству економічного розвитку і торгівлі на 2018 рік. Рішення прийняте для запровадження електронної системи збору та обробки інформації про діяльність суб’єктів господарювання державного сектору економіки.

  Зокрема, передбачено 2 млн. грн. на здійснення заходів по впровадженню та підтриманню роботи бази даних електронної звітності суб’єктів господарювання державного сектору економіки.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 31 жовтня 2018 р. № 783-р
  Київ
  Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству економічного розвитку і торгівлі на 2018 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству економічного розвитку і торгівлі на 2018 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків споживання у сумі 2000 тис. гривень шляхом:

  зменшення їх обсягу за програмою 1201510 “Функціонування торгових представництв за кордоном”;

  встановлення видатків на відповідну суму на здійснення заходів для впровадження та підтримання роботи бази даних електронної звітності суб’єктів господарювання державного сектору економіки.

  2. Забезпечити:

  Міністерству економічного розвитку і торгівлі — погодження перерозподілу видатків, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — після зазначеного погодження відкриття нової бюджетної програми та внесення відповідних змін до розпису державного бюджету.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67