• In English
 • Уряд перерозподілив деякі видатки державного бюджету, передбачені Міністерству екології та природних ресурсів України на 2018 рік.

  Зокрема, збільшено бюджетні призначення за програмою “Прикладні наукові та науково-технічні розробки, виконання робіт за державними цільовими програмами і державним замовленням у сфері природоохоронної діяльності, фінансова підтримка підготовки наукових кадрів”. Це забезпечить здійснення капітального ремонту науково-дослідного судна “Владимир Паршин” з отриманням конвенційних документів Регістру судноплавства України, що в свою чергу надасть можливість налагодити постійно діючий національний екологічний моніторинг морського довкілля.

  Крім того, прийняття рішення дозволить розробити проект з термомодернізації адмінбудівлі УкрНЦЕМ та провести його експертизу.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 04 липня 2018 р. № 473-р
  Київ
  Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству екології та природних ресурсів на 2018 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити в межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству екології та природних ресурсів на 2018 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків розвитку шляхом:

  зменшення їх обсягу за програмою 2401270 “Здійснення природоохоронних заходів” на 16 052,316 тис. гривень;

  збільшення їх обсягу за програмою 2401040 “Прикладні наукові та науково-технічні розробки, виконання робіт за державними цільовими програмами і державним замовленням у сфері природоохоронної діяльності, фінансова підтримка підготовки наукових кадрів” на 16 052,316 тис. гривень.

  2. Забезпечити:

  Міністерству екології та природних ресурсів — погодження перерозподілу видатків, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — внесення після зазначеного погодження відповідних змін до розпису державного бюджету.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75