• In English
 • Уряд перерозподілив деякі видатки державного бюджету, передбачені Міністерству екології та природних ресурсів на 2018 рік. Зокрема, збільшено бюджетні призначення на збереження природно-заповідного фонду. Це дасть можливість установам природно-заповідного фонду сплатити земельний податок, здійснити реєстрацію транспортних засобів та забезпечити обов’язкове державне пенсійне страхування при першій реєстрації транспортних засобів.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 03 жовтня 2018 р. № 782-р
  Київ
  Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству екології та природних ресурсів на 2018 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити в межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству екології та природних ресурсів на 2018 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків шляхом:

  зменшення обсягу видатків розвитку за програмою 2401270 “Здійснення природоохоронних заходів” на 2305,8 тис. гривень;

  збільшення обсягу видатків споживання за програмою 2401160 “Збереження природно-заповідного фонду” на 2305,8 тис. гривень.

  2. Забезпечити:

  Міністерству екології та природних ресурсів — погодження перерозподілу видатків, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — внесення після зазначеного погодження відповідних змін до розпису державного бюджету.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75