• In English
 • Уряд перерозподілив деякі видатки державного бюджету, передбачені Міністерству аграрної політики та продовольства на 2018 рік.

  Реалізація акта дозволить Держпродспоживслужбі спрямувати кошти на оновлення і модернізацію матеріально-технічної бази, призначеної для охорони території України від проникнення хвороб тварин з території інших держав, або карантинних зон, а також захисту тварин та населення від збудників та хвороб тварин.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 17 жовтня 2018 р. № 743-р
  Київ
  Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству аграрної політики та продовольства на 2018 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству аграрної політики та продовольства на 2018 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків за бюджетною програмою 2809020 “Протиепізоотичні заходи та участь у Міжнародному епізоотичному бюро” у сумі 73 425 тис. гривень шляхом зменшення обсягу видатків споживання та збільшення обсягу видатків розвитку.

  2. Забезпечити:

  Міністерству аграрної політики та продовольства — погодження перерозподілу видатків державного бюджету, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — внесення після зазначеного погодження відповідних змін до розпису державного бюджету.

         Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75