• In English
 • Уряд здійснив перерозподіл деяких видатків загального фонду державного бюджету, передбачених Міністерству соціальної політики України на 2018 рік.

  Дане рішення ухвалене з метою виконання судових рішень, що набрали законної сили, в частині стягнення з Мінсоцполітики фінансових зобов’язань, що виникли на користь стягувачів за виконавчими документами, виданими національними судами України.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 21 листопада 2018 р. № 924-р
  Київ
  Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству соціальної політики на 2018 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити в межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству соціальної політики на 2018 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків споживання шляхом:

  зменшення їх обсягу за програмою 2501010 “Керівництво та управління у сфері соціальної політики” на суму 50 тис. гривень (з них на оплату праці — 50 тис. гривень);

  встановлення видатків Міністерству соціальної політики на відповідну суму для виконання судових рішень, що набрали законної сили, в частині стягнення фінансових зобов’язань на користь фізичних осіб.

  2. Забезпечити:

  Міністерству соціальної політики — погодження перерозподілу видатків державного бюджету, передбаченого цим розпорядженням, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — після зазначеного погодження відкриття нової бюджетної програми та внесення відповідних змін до розпису державного бюджету.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73