• In English
 • Уряд перерозподілив деякі видатки державного бюджету, передбачені Міністерству економічного розвитку і торгівлі на 2018 рік.

  Рішення прийнято з метою забезпечення створення в органах державної статистики України програмно-апаратного комплексу автоматизованої системи для збору та оброблення даних пробного перепису населення.

   Перерозподіл видатків у сумі 35 млн. 219 тис. грн. здійснено шляхом зменшення обсягу видатків споживання та збільшення обсягу видатків розвитку за бюджетною програмою “Статистичні спостереження та переписи”.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 28 листопада 2018 р. № 910-р
  Київ
  Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству економічного розвитку і торгівлі на 2018 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству економічного розвитку і торгівлі на 2018 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків на суму 35 219 тис. гривень за програмою 1207020 “Статистичні спостереження та переписи” шляхом зменшення обсягу видатків споживання та відповідного збільшення обсягу видатків розвитку.

  2. Забезпечити:

  Міністерству економічного розвитку і торгівлі погодження перерозподілу видатків, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — внесення після зазначеного погодження відповідних змін до розпису державного бюджету.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67