• In English
 • Уряд перерозподілив деякі видатки державного бюджету, передбачені Господарсько-фінансовому департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України на 2018 рік.

  Рішення прийняте з метою недопущення збитковості та банкрутства газети “Урядовий кур’єр”, а також забезпечення офіційного опублікування в даному виданні рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, пов’язаних з виконанням зобов’язань, взятих відповідно до Договору про Енергетичне Співробітництво та Третього енергетичного пакету ЄС.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 17 жовтня 2018 р. № 740-р
  Київ
  Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Господарсько-фінансовому департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України на 2018 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Господарсько-фінансовому департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України на 2018 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків споживання шляхом:

  зменшення їх обсягу за програмою 0411010 “Обслуговування та організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності Кабінету Міністрів України” на суму 4474,8 тис. гривень;

  збільшення їх обсягу за програмою 0411070 “Фінансова підтримка газети “Урядовий кур’єр” на суму 4474,8 тис. гривень.

  2. Міністерству фінансів внести відповідні зміни до розпису державного бюджету після погодження Господарсько-фінансовим департаментом Секретаріату Кабінету Міністрів України перерозподілу видатків державного бюджету, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету.

         Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 24