• In English
 • Уряд перерозподілив деякі видатки державного бюджету, передбачені Державному агентству автомобільних доріг на 2018 рік.

  Зокрема, збільшено обсяг видатків за бюджетною програмою “Розвиток мережі і утримання автомобільних доріг загального користування державного значення” на суму 1 017 800 тис. грн шляхом зменшення обсягу видатків розвитку за програмою “Покращення стану автомобільної дороги Харків – Охтирка”.

  Прийняті зміни дозволять забезпечити своєчасне та ефективне використання бюджетних коштів, збільшення обсягів виконання у 2018 році робіт з поточного дрібного ремонту та експлуатаційного утримання на дорогах загального користування державного значення.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 10 травня 2018 р. № 399-р
  Київ
  Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Державному агентству автомобільних доріг на 2018 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити в межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Державному агентству автомобільних доріг на 2018 рік у спеціальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків державного бюджету шляхом:

  зменшення обсягу видатків розвитку за бюджетною програмою 3111150 “Покращення стану автомобільної дороги Харків — Охтирка” на 1 017 800 тис. гривень;

  збільшення обсягу видатків розвитку за бюджетною програмою 3111020 “Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення” на 1 017 800 тис. гривень.

  2. Забезпечити:

  Державному агентству автомобільних доріг — погодження перерозподілу видатків державного бюджету, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — внесення після зазначеного погодження відповідних змін до розпису державного бюджету.

         Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21