• In English
 • Урядом прийнято рішення, щодо перерозподілу видатків, затверджених Законом України “Про Державний бюджет України на 2019 рік” Апарату Верховної Ради України в межах загального обсягу бюджетних призначень головного розпорядника бюджетних коштів, з метою забезпечення оплати телекомунікаційних послуг з розповсюдження програм телеканалу “Рада” у цифровому форматі.

  Розпорядженням Уряду передбачається у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Апарату Верховної Ради України на 2019 рік за загальним фондом державного бюджету, проведення перерозподілу видатків шляхом зменшення обсягу видатків споживання за програмою “Здійснення законотворчої діяльності Верховної Ради України” та збільшення обсягу видатків споживання за програмою “Висвітлення діяльності Верховної Ради України через засоби телебачення і радіомовлення та фінансова підтримка видання газети “Голос України”.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 14 серпня 2019 р. № 610-р
  Київ
  Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Апарату Верховної Ради України на 2019 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Апарату Верховної Ради України на 2019 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків шляхом:

  зменшення обсягу видатків споживання за програмою 0111010 “Здійснення законотворчої діяльності Верховної Ради України” на 15 560 тис. гривень;

  збільшення обсягу видатків споживання за програмою 0111090 “Висвітлення діяльності Верховної Ради України через засоби телебачення і радіомовлення та фінансова підтримка видання газети “Голос України” на 15 560 тис. гривень.

  2. Міністерству фінансів внести відповідні зміни до розпису державного бюджету після погодження Апаратом Верховної Ради України перерозподілу видатків державного бюджету, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67