• In English
 • Уряд перерозподілив деякі видатки загального фонду державного бюджету, передбачені Міністерству освіти і науки на 2018 рік.

  Реалізація акта забезпечить спрямування коштів для фінансового забезпечення проведення  всеукраїнських спортивних заходів та участі шкільних та студентських збірних команд України у чемпіонатах світу. 

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 24 жовтня 2018 р. № 771-р
  Київ
  Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству освіти і науки на 2018 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству освіти і науки на 2018 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків споживання шляхом:

  зменшення їх обсягу за програмою 2201170 “Здійснення методичного та матеріально-технічного забезпечення діяльності навчальних закладів” на 5 500 тис. гривень;

  збільшення їх обсягу за програмою 2201310 “Фізична і спортивна підготовка учнівської та студентської молоді” на 5 500 тис. гривень.

  2. Забезпечити:

  Міністерству освіти і науки — погодження перерозподілу видатків, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — внесення після зазначеного погодження відповідних змін до розпису державного бюджету.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73