• In English
 • Уряд перерозподілив деякі видатки державного бюджету, передбачені Міністерству культури на 2018 рік.

  Рішення прийнято з метою забезпечення коштами Українського інституту книги на придбання та доставку книжкової продукції для поповнення бібліотечних фондів, а також облаштування робочих місць його працівників.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 31 жовтня 2018 р. № 837-р
  Київ
  Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству культури на 2018 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству культури на 2018 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків державного бюджету шляхом:

  1) зменшення обсягу видатків споживання за програмою 1801560 “Забезпечення діяльності Українського інституту книги, випуск книжкової продукції за програмою “Українська книга” на суму 120 545 тис. гривень;

  2) встановлення обсягу видатків розвитку за програмою 1801560 “Забезпечення діяльності Українського інституту книги, випуск книжкової продукції за програмою “Українська книга” на суму 120 545 тис. гривень.

  2. Забезпечити:

  Міністерству культури — погодження перерозподілу видатків, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — внесення після зазначеного погодження відповідних змін до розпису державного бюджету.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73