• In English
 • Уряд врегулював фінансування закладів охорони здоров’я за рахунок медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

  Прийнято рішення щодо перерозподілу деяких видатків державного бюджету, передбачених МОЗ на 2018 рік, та розподілу медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам між бюджетами міст обласного значення, районними бюджетами та бюджетами об’єднаних територіальних громад.

  Розпорядженням передбачається забезпечити фінансуванням з 1 липня 2018 року комунальних закладів охорони здоров’я, які надають первинну медичну допомогу, що не уклали договори про медичне обслуговування населення за програмою державних гарантій медичного обслуговування населення для первинної медичної допомоги.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 13 червня 2018 р. № 420-р
  Київ
  Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству охорони здоров’я на 2018 рік, та розподіл медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам між бюджетами міст обласного значення, районними бюджетами та бюджетами об’єднаних територіальних громад

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству охорони здоров’я на 2018 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків споживання у сумі 2 060 648,8 тис. гривень шляхом:

  1) зменшення їх обсягу за бюджетною програмою  2308020 “Надання первинної медичної допомоги населенню”;

  2) збільшення їх обсягу за бюджетною програмою 2311410 “Медична субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам”.

  2. Відповідно до частини шостої статті 108 Бюджетного кодексу України затвердити розподіл обсягу медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, визначеного у пункті 1 цього розпорядження, між бюджетами міст обласного значення, районними бюджетами та бюджетами об’єднаних територіальних громад для спрямування до 1 жовтня 2018 р. видатків на надання первинної медичної допомоги бюджетам адміністративно-територіальних одиниць, комунальні заклади охорони здоров’я яких не уклали договори про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій для первинної медичної допомоги, згідно з додатком.

  3. Забезпечити:

  Міністерству охорони здоров’я — погодження перерозподілу та розподілу видатків, передбачених пунктами 1 та 2 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — внесення після зазначеного погодження відповідних змін до розпису державного бюджету.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73