• In English
 • Уряд ухвалив рішення про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству освіти і науки на 2018 рік.

  Реалізація акта створить умови для фінансового забезпечення реконструкції Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти та належної організації проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників загальноосвітніх навчальних закладів у наступних роках.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 22 серпня 2018 р. № 566-р
  Київ
  Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству освіти і науки на 2018 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству освіти і науки на 2018 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків за програмою 2201470 “Здійснення зовнішнього оцінювання та моніторинг якості освіти Українським центром оцінювання якості освіти та його регіональними підрозділами” на суму 1 710,5 тис. гривень шляхом зменшення обсягу видатків споживання та встановлення відповідного обсягу видатків розвитку.

  2. Забезпечити:

  Міністерству освіти і науки — погодження перерозподілу видатків, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — внесення після зазначеного погодження відповідних змін до розпису державного бюджету.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73