• In English
 • З метою забезпечення ефективного використання коштів за цільовим призначенням на підготовку і проведення в м. Кропивницький щорічного національного мистецького фестивалю “Кропивницький”, Урядом прийнято рішення щодо перерозподілу бюджетних коштів, передбачених Міністерству культури на 2018 рік.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 04 квітня 2018 р. № 202-р
  Київ
  Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству культури на 2018 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити в межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству культури на 2018 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків державного бюджету шляхом:

  зменшення обсягу видатків споживання за програмою 1801140 “Забезпечення функціонування Українського культурного фонду” на 7 500 тис. гривень за напрямом використання бюджетних коштів — здійснення заходів з підготовки і проведення в м. Кропивницький щорічного національного мистецького фестивалю “Кропивницький”;

  збільшення обсягу видатків споживання за програмою 1801170 “Загальнодержавні заходи у сферах культури та мистецтв, охорони культурної спадщини, вивезення, ввезення і повернення культурних цінностей, державної мовної політики, міжнаціональних відносин, релігії та захисту прав національних меншин” на 7 500 тис. гривень на здійснення заходів з підготовки і проведення в м. Кропивницький щорічного національного мистецького фестивалю “Кропивницький”.

  2. Забезпечити:

  Міністерству культури — погодження перерозподілу видатків, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — внесення після зазначеного погодження відповідних змін до розпису державного бюджету.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73