• In English
 • Уряд здійснив перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству освіти і науки на 2018 рік.

  Зокрема, збільшено обсяги видатків споживання на забезпечення підготовки кадрів вищими навчальними закладами III і IV рівня акредитації та забезпечення діяльності їх баз практики.

  Це дозволить забезпечити оплату праці (включно з  відпускними та матеріальною допомогою на оздоровлення до щорічної відпустки) працівникам вищих навчальних закладів I і II рівня акредитації, які входять без статусу окремої юридичної особи до складу вищих навчальних закладів III і IV рівнів акредитації, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 25 квітня 2018 р. № 282-р
  Київ
  Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству освіти і науки на 2018 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству освіти і науки на 2018 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків споживання шляхом:

  зменшення їх обсягу за рахунок нерозподілених видатків освітньої субвенції для територій Донецької та Луганської областей, на яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження, за програмою 2211190 “Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам” на 1 100 000 тис. гривень;

  збільшення їх обсягу за програмою 2201160 “Підготовка кадрів вищими навчальними закладами III і IV рівнів акредитації та забезпечення діяльності їх баз практики” на 1 100 000 тис. гривень.

  2. Забезпечити:

  Міністерству освіти і науки — погодження перерозподілу видатків, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — внесення після зазначеного погодження відповідних змін до розпису державного бюджету.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73