• In English
 • Урядом прийнято рішення про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству аграрної політики та продовольства на 2019 рік.

  Реалізація акта дозволить ефективно використати кошти, передбачені у державному бюджеті для виконання заходів із ліквідації та екологічної реабілітації території впливу гірничих робіт державного підприємства “Солотвинський солерудник” Тячівського району Закарпатської області.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 12 червня 2019 р. № 414-р
  Київ
  Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству аграрної політики та продовольства на 2019 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству аграрної політики та продовольства на 2019 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків за бюджетною програмою 2801160 “Ліквідація та екологічна реабілітація території впливу гірничих робіт державного підприємства “Солотвинський солерудник” Тячівського району Закарпатської області” у сумі 2561,6 тис. гривень шляхом зменшення обсягу видатків споживання та встановлення на зазначену суму обсягу видатків розвитку.

  2. Забезпечити:

  Міністерству аграрної політики та продовольства — погодження перерозподілу видатків державного бюджету, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — внесення після зазначеного погодження відповідних змін до розпису державного бюджету.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75