• In English
 •  

  Уряд прийняв рішення про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Господарсько-фінансовому департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України на 2018 рік.

  Це рішення дасть змогу завершити перший етап модернізації комп’ютерної програми програмно-технічного комплексу Урядового контактного центру для проведення наступного етапу його модернізації задля розширення можливостей Центру щодо приймання звернень заявників.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 28 лютого 2018 р. № 145-р
  Київ
  Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Господарсько-фінансовому департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України на 2018 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Господарсько-фінансовому департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України на 2018 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків за бюджетною програмою 0411130 “Інформаційно-аналітичне та організаційне забезпечення оперативного реагування органів виконавчої влади” у сумі 4100 тис. гривень шляхом зменшення обсягу видатків споживання та збільшення обсягу видатків розвитку.

  2. Міністерству фінансів внести відповідні зміни до розпису державного бюджету після погодження Господарсько-фінансовим департаментом Секретаріату Кабінету Міністрів України перерозподілу видатків державного бюджету, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 24