• In English
 • З метою забезпечення ефективного використання коштів за цільовим призначенням на підготовку і проведення в м. Івано-Франківськ III Міжнародного мистецького фестивалю країн Карпатського регіону “Карпатський простір”, Урядом прийнято рішення щодо перерозподілу бюджетних коштів, передбачених Міністерству культури на 2018 рік.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 11 квітня 2018 р. № 243-р
  Київ
  Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству культури на 2018 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити в межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству культури на 2018 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків споживання шляхом:

  зменшення їх обсягу за програмою 1801140 “Забезпечення функціонування Українського культурного фонду” на суму 6000 тис. гривень за напрямом використання бюджетних коштів — здійснення заходів з підготовки і проведення в м. Івано-Франківськ III Міжнародного мистецького фестивалю країн Карпатського регіону “Карпатський простір”;

  збільшення їх обсягу за програмою 1801170 “Загальнодержавні заходи у сферах культури та мистецтв, охорони культурної спадщини, вивезення, ввезення і повернення культурних цінностей, державної мовної політики, міжнаціональних відносин, релігії та захисту прав національних меншин” на суму 6000 тис. гривень для здійснення заходів з підготовки і проведення в м. Івано-Франківськ III Міжнародного мистецького фестивалю країн Карпатського регіону “Карпатський простір”.

  2. Забезпечити:

  Міністерству культури — погодження перерозподілу видатків, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — внесення після зазначеного погодження відповідних змін до розпису державного бюджету.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73